Iphone 5

Shitet nga: arber 23 Mar 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Shes iphone 5 i cili eshte pa asnje defekt dhe punon shum shum mir.Eshte i ardhun prej suedis dhe vetem ka nevoje per mja shtu GW (geven) per me punu me numer te kosoves.Kjo GW eshte shum lir afer 10 euro.Osht tu punu shum mir dhe shpejt.Osht original dhe ne emrin tem.Cmimi osht teper i ult dhe ja vlen me ble .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim