2 PC dhe 2 Telefona

Shitet nga: Idriz 13 Pri 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Shiten 2 Kompjuter(PC) dhe 2 Telefona gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim