2 samsung

Shitet nga: muhamed 15 Mar 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Shes samsung s3 dhe samsung s3 mini te dyt defect ekrani i jap 2 per tel tjer iphkne soni ericson nokia lumia etj ... viber +37745648997 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim