U shittttt

Shitet nga: Apple iPhone 7 13 Jan 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 41 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7
Shitet.Apple iPhone 7 32GB i rri.vjen me paisje adapter orgjinal,folijen permi e ka nano orgjinal,dhe ni mrojtese orgjinal te kdos.telefoni esht ardhun prej gjermanis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim