Banesa Në Qendër Të Prizrenit

Shitet nga: Burim 07 Mar 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes Banesen ne qender te prizrenit, tek kompleksi HIM GROUP, afer stacionit te Autobusave ne Prizren, Banesa Posedon Sallon,Banjo,Koridor, Ballkon, dhe dy dhoma tjera, banesa ka 103m2, me pamje nga kalaja e Prizrenit dhe se përball ka Emergjencen gjë e cila siguron qe pamja e baneses nuk mun ti zihet asnjiher, Benesa ka teper kushte të mira për jetes, Perball ka Emergjencen, mrapa ka shkollen fillore "Emin Duraku", Stacionin 2 min, Shkollen e mesme "Remzi Ademaj" 5 min, si dhe qendren tregtare merdian expres e cila gjendet ne katin e parë të ndërtës, Banesa është e re dhe nuk jipet me qera, Per ma shum informacione mund te kontaktoni ne nr 049/256/063
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim