Celular

Shitet nga: hysni Vorfaj 07 Shk 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Fuksinon me sket jep internet per 10 komplotera dhe fuksinon me telefona wifi kjo eshte mark italione
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim