Galaxy grand 2

Shitet nga: ibrahim 16 Mar 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Shes galaxy grand2 ne gjendje te rregullt dhe vetem 3 muaj i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim