HTC Android-Version ,4.3 inch , 8m kamer

Shitet nga: labi 13 Mar 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
shes telefonin per arsye se tash kam iphone dhe kete dua ta shes eshte vetem 1 muaj i perdorur. nuk ka asnje problem punon shume mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim