HTC.one.S..4.3ingj...boj edhe ndrim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Htc 27 Mar 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   110 EUR

Komuna: Prizren
Shes. HTC.oneS
Eshte ne gjendje shum te mir dhe punon pefektem
Osht shum i rujtem qysh po doket ne foto ashtu eshte
As ni pik grith nuk e ka
Ka dy kamera edhe shum te pasterta
Vibern e ka edhe me kamer
Mund te shkruani ne viber
Me ndrim qmimi 120
Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim