HTC

Shitet nga: HTC 02 Mar 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Shes telefonin HTC ne gjendje shume te mire dhe shumë pak i perdorur , posedon sistemin Android, i ka te gjitha programet si Viber, Facebook, Messenger, Instagram etj, ndrrimi i mundesh me Iphon 4 ose Samsung S3.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim