htc

Shitet nga: ajet 30 Jan 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: HTC
Modeli: Desire
Shes htc shum i mir i rrujtun asht pa as ni problem dhe nolija lunija ngjendje tregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim