Htc android. U shit flm merr jep.

Shitet nga: Liridon 23 Shk 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Prizren
Shitet htc android dhe wiereles network. Shum i mir, me kart, internet ka por nuk i punon, rrregullohet, nga gjermania. Shes urgjent.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim