Htc one m8

Shitet nga: Trimi 27 Shk 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Eshte i perdorur vetem nje muaj, eshte ne gjendje te regullt dhe eshte shum i ruajtur. Beje vetem ndrrim me s5 ose 5s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim