Huawei G700 8gb storage 2gb ram kamera 8 mp. 5 i..

Shitet nga: Haris 12 Shk 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Shes Huawei G700 i perdoren vetem 3 muaj mka ardh prej gjermanis.
Arsyja e shitjes se e kam ni telefon tjeter e kto se perdori qaq, punon me cfare do kartele.
Nuk ka asnje grither perpara shum i ruajtur
Perfomancat:
Ekrani 5.0 inch
Storage: 8gb
Ram: 2 gb
Procesori: 1.2 Ghz A7 cortex
Ka dy kartela 8mp mbrapa dhe perpara
Mundesh me i shti 2 kartela
Vjen me gjith adabter.

Qe shoki krejt perfomancat i ki nket link: http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_g700-5633.php

Qe edhe 1 video se si duket nga gjithe anet: https://www.youtube.com/watch?v=wp3gyyra638

Mundeni edhe ne facebook mem kontaktu: https://www.facebook.com/cuteharry1997

Verejtje: Mbrapa nkapak ka shum pak gritha po nuk dallohen shum e nuk pengojn asgje nperdorim, edhe ni pjes tvogel tplastikes e ka t\hekme. Fotot i kam qit ne terr se ska pas drit :v.
I mirepres telefonat prej ores 1 deri 11 te nates. Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim