Huawei i ri me dy kamera

Shitet nga: Meriton 02 Pri 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prizren
Shes telefonin Huawei Y300-0100 i ri me ngjyre e zez me violent android versioni 4.1.1 i bler ne gjermani shum pak i perdorur vetem 1 muj punon perfekt i shpejt dhe praktik ne te gjitha aplikacionet si viber, what's app, fb,etj ... performancat :

CPU : dual core 1.0 ghz
Internal memory 4 GB + mundesh me rrit deri ne 32 GB
Me dy kamera para dhe mbrapa shum te pasterta dyat
Kamera mbrapa 5 mega pixel , kamera para Vga per skype,viber e tjerat aplikacione
Gjithashtu posedon adapterin e vet origjinal ,gritha nuk ka askund fotot origjinale si ne foto esht edhe live , arsyeja qe po e shes esht se po me duhen paret urgjent, per me shum me kontaktoni ne +38649424387 viber & what's app

Verejte ! Telefoni gjendet ne fshatin bellacerk apo fortese komuna Rahovec..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim