Huawei y300

Shitet nga: HUAWEI 04 Shk 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prizren
shes Huawei y300 me gjendje te rregullt posedon kamer para dhe mbrapa 4 gb memorje android 4,1,1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim