Huawei y330

Shitet nga: Almin 30 Mar 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Huawei y330-eshte ngjendje perfekte me viber skajp fb whatsapp dhe te gjitha qmimi 65€
Samsungi-edhe ky punon perfekt veq qe e ka pak gjamin e krist por punon nuk eshte asgje ajo I bajn te gjitha aplikacionet si viberi skajpi facebooki etj e ka memorien tveten 4 gb dhe 8gb un ja.kum qit
Qmimi 60€
Per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e telefonit 044416119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim