Huawei

Shitet nga: Samsung 05 Nën 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: Huawei
Modeli: Ascend
Shes huwaei ascend y300 eshte i rrujtun shume mundeni vet me testu nuk ka fjale per telin android te gjitha i funkcionojn fb vb skp si dhe posedon 2 camera etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim