IPHONE 4S

Shitet nga: Merhat 27 Shk 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Cmimi sipas marrveshjes
Eshte i ruajtur nuk ka gervishtje apo ndonje krisje ne asnjeren ane.
Punon dhe eshte ne gjendje te rregullt, 16GB kapaciteti i memorjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim