IPHONE 5S GOLD

Shitet nga: iphone 13 Mar 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prizren
Iphoni eshte prodhim per Dubai gati si origjinali eshte 32 GB i ri me te gjitha pisjet si kabell per mbushje per pc dhe ndegjueset
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim