Iphon 4 fullonlock shume pak i perdorur

Shitet nga: Altin 19 Shk 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Shes iphone 4 shume i rujten ne gjendje te mire teknike per kontakt lajmrohuni 044829559 dhe 049808528
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim