Iphon 4s 16gb

Shitet nga: Iphone 4s 04 Pri 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Iphone 4s me geve ne gjendje shum tmir dhe i rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim