Iphon 5s

Shitet nga: Ardi 07 Pri 01:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Prizren
Shes telefonin iphone 5s silver i cili eshte ne gjendje te rregullt dhe punon shumm mir ky telefon posedon te gjitha nje iphon qe mun ti ket jam pronari i vetem i ketij telefoni i cili eshte blere ne gjermani posedoj me dokumenta te gjitha telefoni i rrujtun eshte pa asnje grith do ta shihni edhe vet siq shihet ne foto mund te me kontaktoni ne viber ne nr +37744191866 dhe whatsapp bej ndrim me iphone 6 shtoj edhe pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim