Iphon 6 tri jav i perdorem

Shitet nga: Niti 16 Shk 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR

Komuna: Prizren
Shes iphon 6 gold 16gg nuk ka asni grithh 3 jav i perdorem qmimi i volitshem Dhe i padiskutushem. Pres blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim