Iphon

Shitet nga: iphone 01 Pri 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
iphone ndrohet me galaxy dhe shesi 110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim