Iphone 3gs

Shitet nga: Ahmed 22 Pri 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Telefon Iphone 3gs është shumë e mirë dhe çdo gjë punon atje iOS 7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim