Iphone 4s 64gb dhe llaptop Toshiba i3 Ndrrim me

Shitet nga: Edi 17 Pri 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prizren
shitet iphone 4s i zi 64 gb si dhe LLAPTOP Toshiba me i3 6gb ram 520 gb hard

I shes dhe garantoj qe jane ne gjendje te mire dhe punojn shume mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim