Iphone 4s 16gb

Shitet nga: Iphon 4s 09 Pri 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes iphonin 4s full unllock 16 giga ne gjendje te rregullt dhe i rujtem per me shum inf...mund te kontaktoni ne ne: 049/375-832
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim