Iphone 5 i bardh 16giga

Shitet nga: arben 08 Mar 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
iphon 5 i bardh full unlock 16 giga shum shum i rujten ndrroj me huawei p7 saphire te jet i zi dhe me dy kartela
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim