Iphone 5

Shitet nga: redzabekim@hotmail.com 04 Shk 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Iphone 5 shum pak i perdorur.Telefoni vjen me komplet paisje dhe me kuti.Telefoni vjen nga Franca me 01.02.2015 dhe eshte full unlock
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim