Iphone 5

Shitet nga: daf 18 Mar 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

275 EUR

Komuna: Prizren
Iphone 5 eshte i perdorur full unlock i ruajtur i bardhe vetem ni defekt ka te volumi vetem minusi (-) nuk i punon dhe rregullohet per 10 euro
dhe ne viber mundt te kontaktojm prej ores 8te mengjesit der ne 8 te darkes
0037745523023
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim