Iphone 5c 16Gb

Shitet nga: Xxx 19 Shk 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Shitet iphone 5c i ri nuk eshte i perdorur as 3 jav.i ardhur nga zvicra.eshte shum i ruajten dhe ne gjendje te rregullt
Mund te kontaktoni edhe ne viber :+37745530079
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim