Iphone 5c i bardh

Shitet nga: Iphone 04 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prizren
Iphone 5 c i bardhe 6 muaj i perdorur me kuti me ndegjuse dhe mbushes shitet urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim