Iphone 5s silver me Icloud i ri 64 gb

Shitet nga: iphone5s 11 Pri 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
shes iphone origjinal 5S silver i ri ardhun nga jasht
iphoni asht i ri sero zero pa grith pa te vrane kerku
asht me Icloud qmimi i fundit 150 ero
kam dhe iphona 5 origjinal me icloud qmimi per cop 100 euro i iphonit 5
nr info 044 235/198 te gjitha jan origjinal
aj person qe merr vesh let em thiirr se as un se di qa esht ma sakt icloudi me spjegu
per origjinala ju garantoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim