Iphone 6 ne shitje

Shitet nga: avnia 23 Shk 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes iPhone 6 te ri te ardhur nga dijaspora

shum kualitet i mir, shum i shpejt 99% si origjinali

ka WiFi dhe mund te instaloni te gjitha aplikacionet

facebook - viber - skype - whatsapp - etj.....

ka adapter ndegjuse kabllen per PC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim