Iphone 6

Shitet nga: Moni 10 Pri 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes iphone 6 , është në gjendje të mirë teknike dhe optike.

Iphone është ngjyrë champain gold do me thënë GOLD.

Është 16 gb , full unlock, .
E posedoj iphone, kabllën usb dhe adapterin.

Nuk posedoj paketimin sepse ka ardh prej Amerikes , dhe për shkak tr doganes e kanë hjekur paketimin.

Pres blerës serioz.

Mundësi ndrimi veq me iphone 5s silver, të bardhë.

FOTOT JANË ORIGJINAL TË IPHONE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim