Kerkoj iphone 4 me gewe ose me verzion 6.1.3

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Sead 19 Krr 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Mu kon ne gjendje te mir dhe i ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim