LG mini

Shitet nga: trupaj 12 Mar 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
LG mini gd880 ka defekte nuk i puno kamera tach e ka perfekt dhe baterin e ka te dopt e shes per pjes siq po shihet ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim