LG G2

Shitet nga: admir 26 Dhj 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: LG
Modeli: G2
Shitet lg g2 ne gjendje perfekte dhe pentium 4 hp compaq ne gjendje perfekte me tavoline zvuqnikat kamera dhe te gjitha paisjet qe i ka me ni qmime te mire dhe te diskutueshem nu mirepres pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim