LG G2

Shitet nga: Geti 06 Mar 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: LG
Modeli: G2
Shitet telefoni LG G2
NE GJENDJE PERFEKTE ,NJE MUAJ I PERDORUR
Pa asnje grith dhe demtim fizik
Performancat e tel-it ne linkin ne vazhdim
https://youtu.be/gtv7u6VWUeM
Me updaten e fundit lollipop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim