Shitet lg g2 i ri

Shitet nga: Artijon 16 Jan 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: LG
Modeli: G2
Shes lg g2 te ri i garantuar dhe shum i mir nuk eshte i perdoren 1 minut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim