LG G3

Shitet nga: Ilhan 19 Shk 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: LG
Modeli: G3
LG G3 i bardhe
Eshte i punuar per tregun Korean, eshte me procesor ma te forte.
Verzioni LTE A me shume ne: www.gsmarena.com
Ram: 3GB
Kapacitet: 32GB
Telefon eshte pa adapter dhe vjen me masken e zeze.
Ndrimi eshte i mundshem

Viber: +37744414094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim