Shitet urgjent

Shitet nga: rrona 02 Nën 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: Lenovo
Modeli: A536
Origjinal shume pak i perdorur me garancion 1 vjeqare .Eshte me dy kartela me sd kard android i pranon te gjitha aplikacione dhe te gjitha pajisjet punon shum mire nuk ka asnje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim