Nokia Lumia 1020.32GB 2gb ram 41Megapixel

Shitet nga: seff 14 Mar 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Prizren
Nokia Lumia ne gjendje te mir por i gervishtur pak ne ekran
Ka 32 gb mmeomrie.2gb ram dhe eshte 41 megapixel sistemi Windowa phone 8.1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim