Nokia lumia dhe bej ndrrim me iphone 4

Shitet nga: haki 11 Shk 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Shes nokia lumia dhe bej ndrrim me iphone 4 nokia eshte ne gjendje shum temir eshte pa asnje gerrvishje po ashtu eka edhe mbulojsen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim