Shiten

Shitet nga: Liridon 10 Sht 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 1616
Nokia dhe Samsung te ardhur nga zvicra. Qmimi per dy telefonat eshte 18€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim