Nokia C3 Urgjent

Shitet nga: Albin 18 Shk 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: Nokia
Modeli: C3
Shitet Nokia C3 . Posedon Wi Fi , mund të hap video të ndryshme nga interneti dhe ka per aplikacion Facebook-un. Qmimi i diskutueshem . Per me shum kontaktoni ne viber 049899516
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim