Nokia E5

Shitet nga: nn 29 Mar 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   35 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: Nokia
Modeli: E5
Nokia e5 me Wiffi dhe 3G me kamer dhe blic krejt ne funkcion me intarnet whatcapp,facebook.Esht ne gjendje shum te mir dhe e rujtne.Peshes veq qe nuk na duhet mo,Viber +37744864206 Flm per mir kuptim....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim