Nokia E72

Shitet nga: Liridon 25 Mar 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: Nokia
Modeli: E72
Shes nokia e 72 ne gjentdje shum te mir punon mir ka wireles dhe kameren e ka 5mb dhe ka kamer edhe perpara esht telefon shum i mir dhe i pershtatshem mirepres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim