Nokia dhe Samsung

Shitet nga: Kujtim 20 Tet 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: Nokia
Modeli: N900
Telefonat jan ne gjendje te rregullt te dy telefonat kushtojn. 70€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim